• Нд. Лип 21st, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Повітряна тривога на Львівщині сповіщає про запуск крилатих ракет з російських бортів

ВідФролова Марія

Кві 19, 2024
Повітряна тривога на Львівщині сповіщає про запуск крилатих ракет з російських бортів

На жаль, ситуація в Україні стає все більш напруженою. Ракетна небезпека оголошена для всіх областей, оскільки крилаті ракети атакують Дніпро, Одесу та Харків. Крім того, на території країни помічено кілька груп ударних дронів. Такі повідомлення з’явилися після виліту стратегічних бомбардувальників Ту-95МС з аеродрому “Оленья”. У попередніх статтях ми оприлюднили інформацію про виліт 11 стратегічних бомбардувальників Ту-95МС з крилатими ракетами. Щоб отримувати новини в реальному часі, підписуйтесь на наш канал у Telegram і сторінку у Facebook. Будьте обережні і дотримуйтесь вказівок влади.

04:59 19 квітня 2024 р.

Сигнал повітряної тривоги пролунав о 04.56.

Про приліт ракет і ударних дронів DailyLviv.com повідомляє з посиланням на Повітряні сили ЗСУ. Оголошена ракетна небезпека для всіх областей. Крилаті ракети атакують Дніпро, Одесу, Харків.

На території України зафіксовано кілька груп ударних дронів.

Нагадаємо, наприкінці доби 18 квітня було зафіксовано виліт групи стратегічних бомбардувальників Ту-95МС з аеродрому “Оленья”.

Як писав DailyLviv.com 15 квітня, 11 стратегічних бомбардувальників Ту-95МС зарядили крилатими ракетами. 7 бортів перебувало на аеродромі «Оленья» та 4 — на летовищі «Енгельс».

Дивіться карту повітряних тривог.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

Джерело: dailylviv.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *