• Нд. Лип 21st, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Повітряна тривога на Львівщині – прилетіли ударні БпЛА (доповнення)

ВідФролова Марія

Кві 10, 2024
Повітряна тривога на Львівщині – прилетіли ударні БпЛА (доповнення)

Зі статті з’ясовується, що у Львівській області стався сигнал про початок повітряної тривоги, пов’язаної з нашестям ворожих безпілотних апаратів (“шахедів”). Згідно з моніторингом, групи цих безпілотників наближаються до Львівської області з різних напрямків, що створює загрозу для мирного населення та інфраструктури. Керівники військових адміністрацій і розвідувальних служб надають оновлену інформацію про маршрути та потенційні цілі шахедів, а також попереджають населення про небезпеку. Статтю супроводжує порада благочестиво діяти та використовувати укриття до закінчення тривоги, а також обіцянка продовжувати надавати швидкі інформаційні оновлення на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook.

02:56 9 квітня 2024 р.

Сигнал про початок повітряної тривоги у Львівській області пролунав о 02.52.

Про це інформує DailyLviv.com з покликанням на карту повітряних тривог.

“Група “шахедів” з Тернопільщини у напрямку Львівщини – інформують Повітрняі сили ЗСУ. – Кілька груп БпЛА на Вінниччині рухаються на захід/північний захід. “Шахеди” на півночі Одещини – курсом на Вінниччину”.

“Група ворожих безпілотників рухається з Тернопільщини на Львівщину!” – підтвердив загрозу начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

“Перший БпЛА перетинає межу Львівської області у Золочівському районі”, – попореджає моніторинговий канал.

“Ворожі безпілотники заходять у повітряний простір Львівської області. Будьте далеко від вікон”, – написав о 03.01 Максим Козицький.

“Шахеди” групами почали атакувати Україну з 23-ї години 8 квітня. Летіли з півдня.

За попередніми спостереженнями очевидців, ударних БпЛА 5-6.

Тим часом мапа повітряних тривог змінилася. Додалася Івано-Франківська область. Закінчилися тривоги на Херсонщині, Миколаївщині, Одещині:

“Стрий — уважно. Перший Шахід досягне передмістя за 17 хвилин”. Близько 03.40. Про це застерігають моніторингові канали. «Шахеди» рухаються курсом на Стрий”, – підтвердив цю інформацію начальник ЛОВА Максим Козицький.

Нагадаємо, що вибухи на Львівщині у день католицького Великодня сталися також на Стрийщині.

Почалася робота ППО: лунають вибухи.

За повідомленням моніторингових каналів, ще 4 БпЛА з Тернопільщини прямують у напрямку Стрия крізь Франківщину. Будуть у кінцевій точці близько 04.40.

“Наразі ворожі безпілотники рухаються у напрямку Перемишлян. Можуть змінювати курс. Не виходьте з укриттів до відбою”, – повідомив о 04.30 начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

“Безпілотник у напрямку Стрия!” – Козицький о 04.45.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

Джерело: dailylviv.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *