• Нд. Лип 21st, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Повітряна тривога на Львівщині і в усій Україні через загрозу аеробалістичної ракети

ВідФролова Марія

Лип 10, 2024
Повітряна тривога на Львівщині і в усій Україні через загрозу аеробалістичної ракети

Україна зіткнулася зі зростаючою загрозою з боку Росії, коли літаки МіГ-31К і Ту-95МС злетіли над територією. Повітряні сили ЗСУ попередили про можливу ракетну небезпеку із зліту російського літака МіГ-31К, який перевозить надзвукову ракету “Кинджал”. Це створює загрозу для всіх регіонів України. Також було зафіксовано зліт п’яти літаків Ту-95МС, мета яких залишається невідомою. Ці оголошення спричинили тривогу серед населення і привели до введення повітряної тривоги. Унаслідок цих подій, термінові повідомлення про подальший розвиток ситуації будуть розміщені на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook.

07:25 8 липня 2024 р.

На росії злетіли літаки МіГ-31К і Ту-95МС.

Сигнал про початок повітряної тривоги у Львівській області пролунав о 7.18. Про це інформує DailyLviv.com з покликанням на карту повітряних тривог.

Повітряні сили ЗСУ попередили про ракетну небезпеку на всій території України через зліт російського літака МіГ-31К – носія надзвукової ракети Х-47м2 “Кинджал”. Ця аеробалістична ракета становить загрозу для всіх регіонів України.

Моніторингові канали також повідомляють про зліт 5 літаків Ту-95МС з аеродрому Оленья у Мурманській області рф. Мета вильоту цих бортів поки що невідома. 

У разі бойового вильоту приблизний час їхнього підльоту до пускових рубежів крилатих ракет:

Саратовська область: 09:30 – 11:30;

Акваторія Каспійського моря: 10:30 – 12:20.

Підліт крилатих ракет до повітряного простору України: – 10:30 – 11:30.

Уночі була оголошена повітряна тривога через те, що російські літаки стратегічної авіації Ту-95МС здійснили пуски крилатих ракет, які атакували, зокрема, Житомирщину. 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

Джерело: dailylviv.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *