• Ср. Лип 24th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Повітряна тривога на Львівщині через пуск балістичних ракет

ВідФролова Марія

Тра 11, 2024
Повітряна тривога на Львівщині через пуск балістичних ракет

Сьогодні, о 10:54, в Львівській області було оголошено повітряну тривогу після сигналу про запуск балістичного озброєння у районі Таганрогу, РФ. За інформацією Повітряних сил ЗСУ, загроза застосування балістики існує лише в окремих областях, де оголошена тривога. Проте, не виключено, що російська армія використовує системи радіоелектронної боротьби, щоб дезорієнтувати українську ППО. У таких випадках, радари можуть фальшиво сприймати присутність цілей у повітрі, тоді як ворожі сили проводять ракетні атаки. Повітряна тривога не оголосила у чотирьох областях України. Будьте уважні та слідкуйте за терміновими повідомленнями на каналі DailyLviv.com в Telegram та Facebook.

10:58 11 травня 2024 р.

Сигнал про початок повітряної тривоги у Львівській області пролунав о 10.54.

Про це інформує DailyLviv.com з покликанням на карту повітряних тривог. 

“Загроза застосування балістичного озброєння в областях, де оголошена повітряна тривога!” – попередили Повітряні сили ЗСУ.

Пуск балістики був зроблений, за попередньою інформацією, з району Таганрогу, рф.

Повітряну тривогу не оголосили у чотирьох областях України.

Як повідомляють моніторингові канали, не виключено, що російська армія застосовує РЕБ, зокрема, щоб дезорієнтувати українську ППО. Системи РЕБ створюють електромагнітні імпульси, які імітують наявність цілей у повітрі – вони з’являються на українських радарах. Одночасно зі створенням фальшцілей окупанти часто випускають ракети по Україні.

UPD. 11.12. Також сповіщають про кілька бортів тактичної авіації над акваторією Азовського моря, один здійснює пусковий маневр. СУ-34 йде на черговий удар по Харківщині.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

Джерело: dailylviv.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *