• Пт. Лип 19th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

На Львівщині втретє оголосили повітряну тривогу

ВідФролова Марія

Тра 22, 2024
На Львівщині втретє оголосили повітряну тривогу

У понеділок, 20 травня, о 09:59 розпочалася третя по силі повітряна тривога за добу в Львові та області. Це ознака того, що на територію українського регіону можливо нападення. Оновлено о 10:31 годині повідомили про закінчення тривоги. За даними Повітряних сил, повітряну тривогу оголосили для всієї України. Служба зняти тривогу. Однак, періодичні тривоги викликають занепокоєння серед населення. У статті розглянуто основні дії, які потрібно вжити під час повітряної тривоги. Це включає вимкнення світла і газу, перехід до укриття, допомогу сусідам та особам з інвалідністю, а також залишання укриття до оголошення тривоги про відбій. Для тих, хто не може покинути квартиру, радять ховатися в приміщеннях з глухими стінами.

У понеділок, 20 травня, о 09:59 год. у Львові та області втретє за добу почали лунати сирени повітряної тривоги. Всіх закликають перейти в укриття.

Онлвлено: о 10:31 год. оголосили відбій повітряної тривоги.

За даними Повітряних сил, тривогу оголосили для всієї України. Зафіксували зліт винищувача МіГ-31К, який є ракетоносієм «кинджалів».

Сигнал «Повітряна тривога» означає, що потрібно виконати такі дії:

  • Якщо ви вдома, вимкніть світло та газ, візьміть документи, необхідні ліки, трохи харчів та води і перейдіть у найближче укриття.
  • Повідомте про тривогу сусідів та осіб з інвалідністю. Допоможіть їм перейти в укриття.
  • Залишайтеся в укритті до повідомлення про відбій повітряної тривоги! Не виходьте, доки не буде дано команди відбій повітряної тривоги!
  • Якщо ж ви вимушені залишитися у квартирі, то варто ховатися у приміщеннях із глухими стінами. 

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова  підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: portal.lviv.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *