• Пт. Лип 19th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

На Львівщині вдруге оголосили повітряну тривогу. Оновлено

ВідФролова Марія

Кві 30, 2024
На Львівщині вдруге оголосили повітряну тривогу. Оновлено

У четвер, 25 квітня, у Львові та Львівській області знову пролунали сирени повітряної тривоги, закликаючи всіх мешканців перейти в укриття. Оновлення приводить до небезпеки, якої Ukrainians вже звикли боятися – російський МіГ-31К, який злетів на території Росії, привів до виникнення тривоги. У цій статті ми розкажемо, як слід діяти під час повітряної тривоги та про рекомендації для безпеки у випадку, якщо ви вимушені залишитися у власному приміщенні. Також ми нагадаємо про попередню тривогу, яка оголошувалася раніше у Львівській області. Слідкуйте за найважливішими новинами Львова, підписуйтеся на наш Telegram-канал та сторінку у Facebook.

У четвер, 25 квітня, о 13:53 у Львові та області вдруге почали лунати сирени повітряної тривоги. Всіх закликають перейти в укриття.

Оновлено: відбій оголосили о 14:25 год.

За даними Повітряних Сил, тривога охопила всю Україну через зліт на території Росії МіГ-31К.

Сигнал «Повітряна тривога» означає, що потрібно виконати такі дії:

  • Якщо ви вдома, вимкніть світло та газ, візьміть документи, необхідні ліки, трохи харчів та води і перейдіть у найближче укриття.
  • Повідомте про тривогу сусідів та осіб з інвалідністю. Допоможіть їм перейти в укриття.
  • Залишайтеся в укритті до повідомлення про відбій повітряної тривоги! Не виходьте, доки не буде дано команди відбій повітряної тривоги!
  • Якщо ж ви вимушені залишитися у квартирі, то варто ховатися у приміщеннях із глухими стінами.

Нагадаємо, перед цим повітряну тривогу на Львівщині оголошували о 10:29, вона тривала трохи менше, ніж пів години. Причиною теж був зліт МіГа.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова  підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: portal.lviv.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *