• Ср. Лип 24th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

На Львівщині пролунали вибухи

ВідФролова Марія

Тра 14, 2024
На Львівщині пролунали вибухи

Умовна фотографія та заголовок статті захоплюють увагу читачів, а підібрані факти та цитати відособленого посилання надають їм загальне уявлення про події. У ніч на середу, Росія атакувала Україну крилатими ракетами, що спричинило оголошення повітряної тривоги у всіх областях країни. Стаття зосереджується на подіях в Львівській області, де оголошено повітряну тривогу о 3:59 ранку, після чого очільник Львівської ОВА повідомив про роботу протиповітряної оборони. Мер Львова наказав залишатись в укриттях через зміну курсу деяких ракет на Стрийщину. Стаття також нагадує про події, що сталися у Львівській області у ніч на 27 квітня.
У заключенні, читачі нагадуються про різні способи підписатися на актуальні новини Львова та України через Instagram і Viber, а також про можливість перегляду важливих подій в ефірі і щотижневих відеопрограм у YouTube-каналі.
На Львівщині повітряну тривогу оголосили о 3.59.

Умовне фото

У ніч на середу росія атакувала Україну крилатими ракетами. У всіх областях країни була оголошена повітряна тривога.  На Львівщині повітряну тривогу оголосили о 3.59.

Згодом, о 4.59 очільник Львівської ОВА Максим Козицький повідомив про роботу протиповітряної оборони в області.

Мер Львова Андрій Садовий о 5.06 зазначив: «Ракети в нашому регіоні. Всім залишатись в укритті!».

О 5.06 Повітряні Сили повідомили, що декілька ракет на Львівщині змінили напрямок на Стрий. 

«Деякі ракети змінили курс. Рухаються на Стрийщину. Також фіксують повітряні цілі у напрямку Червоноградського району», – зауважив очільник Львівської ОВА.

О 6.04 пролунав відбій повітряної тривоги.

Нагадаємо, що у ніч на 27 квітня Львівська область пережила удар крилатими ракетами різного класу та аеробалістичними ракетами «Кинджал».

______________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Джерело: tvoemisto.tv

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *