• Нд. Лип 21st, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

На Львівщині – повітряна тривога. Оновлено

ВідФролова Марія

Кві 8, 2024
На Львівщині – повітряна тривога. Оновлено

Понеділок, 8 квітня, розпочався з повітряної тривоги в Львові та області. Всім мешканцям було закликано перейти в укриття через сигнали сирен. Оновленням о 14:05 оголошено відбій тривоги. Проте, піднесена тривога була пов’язана з злітом російського МіГ-31К. У статті наведено кілька порад, які слід дотримуватися під час повітряної тривоги. Це вимкнення світла та газу вдома, взяття необхідних документів, ліків, їжі та води перед переходом до найближчого укриття. Також закликається повідомити про тривогу сусідів та осіб з інвалідністю та надати їм допомогу. Наголошується на необхідності залишатися в укритті до повідомлення про відбій тривоги та при необхідності ховатися у приміщеннях з глухими стінами. Фоловери Telegram-каналу та сторінки у Facebook також можуть отримувати найважливіші та цікаві новини Львова.

В понеділок, 8 квітня, о 13:23 у Львові та області почали почали лунати сирени повітряної тривоги. Всіх закликають перейти в укриття.

ОНОВЛЕНО: відбій оголосили о 14:05.

За даними Повітряних Сил, повітряна тривога охопила всю Україну через зліт на території Росії винищувача МіГ-31К.

Сигнал «Повітряна тривога» означає, що потрібно виконати такі дії:

  • Якщо ви вдома, вимкніть світло та газ, візьміть документи, необхідні ліки, трохи харчів та води і перейдіть у найближче укриття.
  • Повідомте про тривогу сусідів та осіб з інвалідністю. Допоможіть їм перейти в укриття.
  • Залишайтеся в укритті до повідомлення про відбій повітряної тривоги! Не виходьте, доки не буде дано команди відбій повітряної тривоги!
  • Якщо ж ви вимушені залишитися у квартирі, то варто ховатися у приміщеннях із глухими стінами.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова  підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: portal.lviv.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *