• Нд. Лип 21st, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

На Львівщині оголосили повітряну тривогу

ВідФролова Марія

Кві 22, 2024
На Львівщині оголосили повітряну тривогу

У п’ятницю, 12 квітня, у Львові та області загрожувала небезпека, що вимагала вжиття заходів безпеки. О 19:37 год. почали лунати сирени повітряної тривоги, закликаючи всіх мешканців перейти в укриття. Згодом, о 19:56 год., оголосили відбій повітряної тривоги. Сигнал «Повітряна тривога» – це серйозний сигнал, що вимагає виконання певних дій для забезпечення безпечності. У цій статті ми розповімо, які саме кроки потрібно вжити, якщо ви опинилися в такій ситуації. Будьте готові та неодмінно дійте відповідно до наведених рекомендацій. Запам’ятайте, безпека завжди на першому місці.

У п’ятницю, 12 квітня, о 19:37 год. у Львові та області почали почали лунати сирени повітряної тривоги. Всіх закликають перейти в укриття.

Оновлено: о 19:56 год. оголосили відбій повітряної тривоги. 

Сигнал «Повітряна тривога» означає, що потрібно виконати такі дії:

  • Якщо ви вдома, вимкніть світло та газ, візьміть документи, необхідні ліки, трохи харчів та води і перейдіть у найближче укриття.
  • Повідомте про тривогу сусідів та осіб з інвалідністю. Допоможіть їм перейти в укриття.
  • Залишайтеся в укритті до повідомлення про відбій повітряної тривоги! Не виходьте, доки не буде дано команди відбій повітряної тривоги!
  • Якщо ж ви вимушені залишитися у квартирі, то варто ховатися у приміщеннях із глухими стінами.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова  підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: portal.lviv.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *