• Нд. Лип 21st, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

На Львівщині оголосили повітряну тривогу. Оновлено

ВідФролова Марія

Кві 1, 2024
На Львівщині оголосили повітряну тривогу. Оновлено

У неділю, 31 березня, на Львів та область спалахнула сирена повітряної тривоги о 05:01. Це стало причиною серйозного занепокоєння серед місцевого населення. Стаття повідомляє, що під час атаки ворожі ракети летіли через місто на Стрий, але наразі немає додаткової інформації про подію. Оголошення про відбій тривоги було зроблено о 06:27. Стаття надає читачам важливу інформацію про те, як вчинити під час сигналу «Повітряна тривога», зокрема, про вимкнення світла та газу, збір необхідних речей та переходу до укриття. Також надається порада про допомогу сусідам та особам з інвалідністю, а також про необхідність залишатися в укритті до отримання повідомлення про відбій тривоги. Якщо людям потрібно залишитися в квартирі, стаття пропонує ховатися у приміщеннях з глухими стінами. Читачам рекомендується слідкувати за оновленнями про цю подію на Telegram-каналі і сторінці у Facebook.

У неділю, 31 березня, о 05:01 у Львові та області почали лунати сирени повітряної тривоги. Всіх закликають перейти в укриття.

Оновлено: відбій оголосили о 06:27. Попередньо відомо, що під час цієї атаки ворожі ракети летіли через Львів на Стрий. Жодної інформації наразі немає.

За даними Повітряних Сил, тривогу оголосили через пуски ракет із Ту-95 МС.

Сигнал «Повітряна тривога» означає, що потрібно виконати такі дії:

  • Якщо ви вдома, вимкніть світло та газ, візьміть документи, необхідні ліки, трохи харчів та води і перейдіть у найближче укриття.
  • Повідомте про тривогу сусідів та осіб з інвалідністю. Допоможіть їм перейти в укриття.
  • Залишайтеся в укритті до повідомлення про відбій повітряної тривоги! Не виходьте, доки не буде дано команди відбій повітряної тривоги!
  • Якщо ж ви вимушені залишитися у квартирі, то варто ховатися у приміщеннях із глухими стінами.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова  підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: portal.lviv.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *