• Нд. Лип 21st, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

19 годин на Львівщині тривала повітряна тривога. Наслідки

ВідФролова Марія

Чер 7, 2024
19 годин на Львівщині тривала повітряна тривога. Наслідки

Унаслідок балістичних, крилатих ракет та безпілотних літальних апаратів (БПЛА), що застосовувалися російськими окупаційними військами, декілька об’єктів критичної інфраструктури в Львівській області зазнали пошкоджень. Загиблих немає, але чотирьох людей госпіталізували з середньою важкістю. Також, внаслідок падіння уламків збитого БПЛА, спалахнула пожежа в лісництві Золочівського району. У травні тривали 29 повітряних тривог з загальною тривалістю 18 годин 54 хвилини. Окрім цього, за минулий місяць зареєстровано 36 інших небезпечних подій, що призвели до 14 смертей. Ігор Туз, керівник департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОВА, закликав мешканців області бути уважними до сигналів цивільного захисту та дотримуватися правил безпеки. Він попереджає про збільшення кількості небезпечних подій з початком літнього сезону.

12:42 5 червня 2024 р.

Унаслідок ракетних ударів по території області пошкоджень зазнали декілька об’єктів критичної інфраструктури.

У травні російські окупаційні війська продовжували комбіновані атаки на об’єкти критичної інфраструктури України із застосуванням балістичних, крилатих ракет та безпілотних літальних апаратів (БПЛА).

Як поінформували у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОВА у зв’язку із цим у Львівській області сигнал «Повітряна тривога» упродовж травня оголошували 29 разів. Загальна тривалість повітряних тривог становила 18 годин 54 хвилини.

Унаслідок ракетних ударів по території області пошкоджень зазнали декілька об’єктів критичної інфраструктури. Загиблих немає. За медичною допомогою звернулися чотири особи, яких госпіталізували в стані середньої важкості.

Внаслідок падіння уламків збитого силами ППО БПЛА на території Соколівського лісництва (с. Грабова, Золочівського району), виникла пожежа серед насаджень молодої сосни на площі 1 гектар.

«Наголошую жителям Львівської області не нехтувати сигналами цивільного захисту та під час оголошення повітряної тривоги укриватися в найближчому сховищі», – зазначив керівник департаменту Ігор Туз.

Окрім надзвичайних ситуацій воєнного характеру за травень на території області зафіксували 36 інших небезпечних подій в яких загинули 14 осіб, з них:

 

 

 

«Маємо негативну статистику по загиблих в наслідок небезпечних подій через недотримання правил безпеки життєдіяльності. Громадяни на даний час більше уваги приділяють проблематиці і загрозам війни, навчилися діяти в екстремальних умовах та протистояти нападам ворога, але втрачають пильність на щоденні загрози, які виникають в повсякденному житті. 

 

З початком літнього сезону, кількість небезпечних подій традиційно збільшується, тому наполегливо закликаємо мешканців області відповідально ставитися до дотримання правил безпеки та вимагати їх дотримання від дітей. Бережіть себе та навколишніх» – підсумував Ігор Туз. 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

Джерело: dailylviv.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *