• Пт. Лип 19th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Яких втрат зазнає Київ через повітряну тривогу

ВідФролова Марія

Тра 15, 2024
Яких втрат зазнає Київ через повітряну тривогу

У статті розглядається аналіз даних застосунку “Київ цифровий”, які показують, що з 24 лютого 2022 року по 9 січня 2024 року в Києві було зафіксовано 950 тривог. Графік показує зміну активності росіян залежно від місяця і години доби. Серед найінтенсивніших періодів тривог були початок великої війни, травень 2023 року і останні два місяці, коли росіяни проводили нову “зимову кампанію” обстрілів українських міст. У статті будуть представлені графіки та аналіз цих даних.

15645 переглядів

З 24 лютого 2022 року по 9 січня 2024 року в Києві пролунали 950 тривог, свідчать відкриті дані застосунку “Київ цифровий”. Якщо їх покласти на графік, то можна побачити зміну активностей росіян залежно від місяця і години доби.

Насиченість кольору на графіку вказує на частоту спрацювання тривоги в певний час доби протягом місяця чи тижня. Темніші відтінки означають щоденні випадки оголошення тривог у цей проміжок часу, а світліший чи білий колір свідчить про їх меншу кількість чи відсутність.

Серед найінтенсивніших періодів тривог і подекуди ракетних атак – початок великої війни, коли Київ протягом місяця перебував в облозі, травень 2023 року, а також останні два місяці, коли росіяни почали нову “зимову кампанію” обстрілів українських міст.

Реклама:

Пов’язаний запис

Ракетна небезпека в областях: де оголошено повітряну тривогу (мапа)
В Україні оголошена повномасштабна тривога: ракетна небезпека
У Києві та низці областей оголошували повітряну тривогу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *