• Нд. Лип 21st, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

В Україні оголошено повітряну тривогу (мапа)

ВідФролова Марія

Кві 30, 2024
В Україні оголошено повітряну тривогу (мапа)

В даній статті зроблено повідомлення про повітряну тривогу, яка оголошена у більшості областей України. Командування Повітряних сил ЗСУ повідомило про загрозу балістичного озброєння з північного сходу. Також була зафіксована активність ворожої тактичної авіації на сході та південно-східному напрямках. У статті наведені актуальні карти повітряних тривог, де видно, що тривога оголошена в багатьох регіонах країни. У статті також згадується про вибухи, які сталися в Харкові під час однієї з тривог, внаслідок чого загинула одна людина. Триває прохання до громадян перебувати в укриттях і не ігнорувати сигнали повітряної тривоги.

Не ігноруйте сигналів повітряної тривоги. 

повітряну тривогу. “Почервоніла” низка областей на півночі, центрі та сході.

Про це повідомило Командування Повітряних сил ЗСУ.

“Загроза балістичного озброєння з північного сходу”, — йдеться у повідомленні. 

Крім того, повідомлялося про активність ворожої тактичної авіації на східному та південно-східному напрямках. Також існує загроза застосування авіаційних засобів ураження.

Зараз у більшості областей України оголошена повітряна тривога. До слова, сирени лунають у Київській області, але у Києві тривогу не оголошено. 

Актуальна мапа повітряних тривог станом на 11:47 вівторка, 30 квітня.

Після 12:00 тривога поширилася ще й на південні регіони. Наразі сирени не лунають лише на заході. 

Актуальна карта повітряних тривог станом на 12:04 вівторка, 30 квітня.

Пройдіть до укриттів і перебувайте там до оголошення про закінчення тривоги. Також не забувайте про правило “двох стін”. Не ігноруйте сигналів повітряної тривоги. 

Як повідомлялося, під час однієї з тривог зранку в Харкові сталися вибухи. Окупанти вдарили по місту КАБами. “Прильоти” сталися по Холодногірському та Київському районах міста. Щонайменше одна людина загинула. 

Читайте також: 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело: tsn.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *