• Нд. Лип 21st, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Україну охопила масштабна повітряна тривога: що відомо

ВідФролова Марія

Чер 24, 2024
Україну охопила масштабна повітряна тривога: що відомо

Україна стикається з новою загрозою – ракетною небезпекою, яка стала актуальною не лише для Києва, але і для всієї країни. За повідомленням Командування Повітряних сил ЗСУ, зліт МіГ-31К був зафіксований на аеродромі Саваслейка в Нижньогородській області. Цей епізод нагадує нам про постійну загрозу з боку російських окупантів, які нещодавно завдали чергового удару в Донеччині, приносячи зі собою смерть і руйнування. В даній статті ми розглянемо актуальність ситуації, наслідки атаки та відповідні заходи, які необхідно прийняти для забезпечення безпеки нації.

Вся Україна – ракетна небезпека!

У понеділок, 24 червня, о 20:13 у Києві, а потім і по всій Україні оголошено повітряну тривогу. Ракетна небезпека – на всій території країни.

Про це повідомило Командування Повітряних сил ЗСУ.

“Увага! Вся Україна – ракетна небезпека! Зафіксовано зліт МіГ-31К з аеродрому Саваслейка (Нижньогородська область)” – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, російські окупанти завдали чергового удару по Покровську на Донеччині. Внаслідок атаки загинули п’ять людей, 41 отримав поранення, зокрема – троє дітей.

Читайте провідні новини дня:

Джерело: tsn.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *