• Вт. Лип 16th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

У Києві та низці областей оголошено тривогу

ВідФролова Марія

Чер 8, 2024
У Києві та низці областей оголошено тривогу

Україна знову знову стоїть перед загрозою. За останніми даними, у певних районах країни зареєстровано тривогу через невідому швидкісну ціль, яка швидко наближається до столиці Києва. Інформацію про це повідомили представники Повітряних сил.

Апаратура раннього попередження виявила кілька швидкісних об’єктів, які рухаються у напрямку Києва. За оновленими даними, сигнал тривоги був скасований у столиці та деяких регіонах країни. Однак, цей випадок не є єдиним – це вже друга за ранок тривога в Києві.

Незадовго до цього, тривога була оголошена через ворожий безпілотник, а також було повідомлено про роботу протиповітряного оборонного комплексу в Київській області. Варто зауважити, що згідно з законодавством України, знімати та публікувати роботу протиповітряної оборони та наслідки ракетних ударів строго заборонено.

В разі оголошення тривоги в окремих областях, місцеві жителі запрошуються зберігати спокій та, в разі загрози, негайно шукати укриття.

Інформацію про термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України можна знайти на каналі РБК-Україна в Telegram.

За попередніми даними, тривогу оголошено через невідому швидкісну ціль, яка рухається зі сходу країни у напрямки Києва.

“Увага! Швидкісна ціль на Київ”, – повідомили у Повітряних силах.

Оновлено о 05:00.

Повітряні сили попереджають про декілька швидкісних цілей у напрямку столиці.

Оновлено о 05:25.

Сигнал тривоги було скасовано у столиці та регіонах.

Це вже друга за ранок тривога у столиці – незадовго до цього її оголошували через ворожий безпілотник. Тоді ж повідомлялось і про роботу ППО у Київській області.

Звертаємо увагу, що в Україні строго заборонено знімати та публікувати роботу ППО й наслідки ракетних ударів. Окрім цього жителів областей де оголошено тривогу просять зберігати спокій та у разі загрози пройти в укриття.

Де оголошено тривогу

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Джерело: rbc.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *