• Пт. Лип 19th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

У Києві та низці областей оголошено тривогу: попереджають про балістику з півдня

ВідФролова Марія

Лип 10, 2024
У Києві та низці областей оголошено тривогу: попереджають про балістику з півдня

У південних областях України – Одеській, Херсонській, Миколаївській – оголошена тривога через загрозу застосування балістичного озброєння. Пізніше, повідомлення про небезпеку було розіслано і в інші регіони, зокрема до столиці і центральних областей. Однак, о 21:40 тривога була скасована в Києві та решті областей.

Варто зауважити, що в Україні заборонено знімати і публікувати роботу противоракетної оборони та наслідки ракетних ударів. Жителів областей, де оголошено тривогу, просять залишатися спокійними та у разі загрози шукати притулок.

Сьогодні було зафіксовано ракетний удар Росії по дитячій лікарні “Охматдит” в Києві, в результаті якого загинули двоє осіб і ще більше постраждали. Також були пошкоджені будівлі медичного центру в Дніпровському районі. Стається також війна в Кривому Розі, де вже загинуло 10 осіб і більше 40 поранено. Подробиці можна знайти на каналі РБК-Україна в Telegram.

Спочатку тривога була оголошена у південних областях – Одеській, Херсонській, Миколаївській. Після чого про небезпеку попередили у столиці, центральних та північних областях.

“Загроза застосування балістичного озброєння в областях, де оголошена тривога”, – сказано у повідомленні.

Оновлено о 21:40.

У Києві та решті областей оголошено про відбій тривоги.

Зазначимо, що в Україні суворо заборонено знімати та публікувати роботу ППО й наслідки ракетних ударів. Крім того, мешканців областей, де оголошено тривогу, просять зберігати спокій і у разі загрози пройти в укриття.

Де оголошено тривогу

Ракетні удари по Україні 8 липня

Сьогодні Росія завдала ракетного удару по дитячій лікарні “Охматдит” у Києві. Внаслідок такої атаки ворога є двоє загиблих та постраждалі.

Також у Дніпровському районі було пошкоджено багатоповерхову будівлю медичного центру.

Більш детально про наслідки удару по Києву – у матеріалі РБК-Україна.

Під атакою також було місто Кривий Ріг. Твм відомо проі 10 загиблих та понад 40 постраждалих мирних жителів. Більш детально про наслідки – у матеріалі РБК-Україна.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Джерело: rbc.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *