• Ср. Лип 24th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

У Києві та низці областей оголошена повітряна тривога – відбій

ВідФролова Марія

Тра 17, 2024
У Києві та низці областей оголошена повітряна тривога – відбій

У Києві та в деяких областях України оголошена повітряна тривога через загрозу застосування балістичного озброєння зі сходу. Про цю небезпеку було повідомлено у Сумській, Чернігівській, Харківській, Полтавській, Дніпропетровській, Луганській, Донецькій, Запорізькій, Кіровоградській, Черкаській та Київській областях. Загроза походить від російських військових, які регулярно атакують українські регіони за допомогою різних видів озброєння. Незважаючи на докази і свідчення, Росія заперечує цілеспрямовану атаку на цивільних осіб. Моніторингова місія ООН з прав людини в Україні засвідчила велику кількість цивільних жертв та поранених від початку вторгнення РФ, проте, їхня оцінка вважається недостатньою, і кількість постраждалих може бути набагато більшою.

У Києві та низці областей оголошена повітряна тривога.

Про небезпеку повідомляють у Сумській, Чернігівській, Харківській, Полтавській, Дніпропетровській, Луганській, Донецькій, Запорізькій, Кіровоградській, Черкаській, Київській областях.

Повітряні сили ЗСУ попередили про загрозу застосування балістичного озброєння зі сходу.

ОНОВЛЕННЯ – Близько 8:50 було оголошено відбій.

Читайте також – WSJ: українська ППО збиває лише 30% ракет, показник ефективності різко впав

Російські військові регулярно з різних видів озброєння – ударними БПЛА, ракетами, КАБами, РСЗВ – атакують українські регіони. Попри докази і свідчення, Москва від початку повномасштабного вторгнення заперечує цілеспрямовану атаку на цивільних.

Моніторингова місія ООН з прав людини в Україні верифікували дані про загибель в Україні 10 810 цивільних людей, поранення 20 556 – від початку повномасштабного вторгнення РФ. В організації припускають, що кількість жертв серед цивільних осіб є набагато вищою.

Джерело: radiosvoboda.org

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *