• Вт. Лип 16th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

На більшій частині території України оголошена повітряна тривога (відбій)

ВідФролова Марія

Тра 14, 2024
На більшій частині території України оголошена повітряна тривога (відбій)

Україна знову зазнає загрози збройної агресії з боку Росії, що призводить до великої кількості жертв серед мирних жителів. Після оголошення повітряної тривоги на більшій частині території країни, повітряні сили ЗСУ попередили про можливість застосування балістичного озброєння. Уряд рекомендує населенню прийняти заходи для захисту від цієї загрози, зокрема шукати укриття або дотримуватися принципу двох стін. Незважаючи на незаперечні докази та свідчення про цілеспрямовані атаки на цивільних, Росія продовжує заперечувати свою причетність до цих дій. Дані Моніторингової місії ООН з прав людини свідчать про значну кількість жертв серед цивільного населення, хоча загальна кількість може бути ще більшою. Ця стаття надає загальний огляд ситуації на території України та підкреслює необхідність міжнародної уваги й дій для припинення цієї конфлікту.

На більшій частині території України після 18:30 12 травня оголошена повітряна тривога (за винятком західних областей, Житомирщини, Вінничини, Хмельниччини та Чернігівщини, а також Києва).

Повітряні сили ЗСУ повідомили про «загрозу застосування балістичного озброєння зі сходу та півдня».

Влада рекомендує пройти в укриття цивільного захисту або хоча б дотримуватися принципу двох стін.

О 19:04 у більшості областей режим небезпеки був скасований (за винятком Харківської області).

Російські військові регулярно з різних видів озброєння – ударними БПЛА, ракетами, КАБами, РСЗВ – атакують українські регіони. Попри докази і свідчення, Москва від початку повномасштабного вторгнення заперечує цілеспрямовану атаку на цивільних.

Моніторингова місія ООН з прав людини в Україні верифікували дані про загибель в Україні 10 810 цивільних людей, поранення 20 556 – від початку повномасштабного вторгнення РФ. В організації припускають, що кількість жертв серед цивільних осіб є набагато вищою.

Джерело: radiosvoboda.org

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *