• Нд. Лип 21st, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Інформація від Повітряних Сил щодо повітряної тривоги на Вінниччині

ВідФролова Марія

Кві 19, 2024
Інформація від Повітряних Сил щодо повітряної тривоги на Вінниччині

Україна стикається з серйозною загрозою со сторони балістичного озброєння, що надходить зі сходу. Це послужило приводом для оголошення повітряної тривоги на Вінниччині, в районі якого очікується можливе застосування цього озброєння. Повітряні Сили ЗС України закликають громадян не ігнорувати сигнали тривоги і усіх встановлених заходів безпеки, а також залишатись в укриттях до офіційного сигналу про закінчення тривоги. Застосування балістичного озброєння є серйозною загрозою, і важливо дотримуватись всіх інструкцій та заходів безпеки під час повітряної тривоги. Повітряна тривога на Вінниччині є попередженням про можливу небезпеку, і кожен повинен бути готовим діяти відповідно до вказівок влади та забезпечити свою безпеку.

На Вінниччині оголошено повітряну тривогу через загрозу застосування балістичного озброєння. Повітряні Сили ЗС України повідомляють про це на своєму каналі.

“Увага! Загроза застосування балістичного озброєння зі сходу”, – йдеться у повідомленні.

Важливо не ігнорувати сигнали повітряної тривоги та залишатись в укриттях до отримання сигналу про закінчення тривоги.

О 14:41 закінчиться повітряна тривога на Вінниччині.

Цитата автора сайту:

Застосування балістичного озброєння є серйозною загрозою, і важливо дотримуватись всіх інструкцій та заходів безпеки під час повітряної тривоги.

Висновок автора сайту:

Повітряна тривога на Вінниччині є попередженням про можливу небезпеку, і кожен повинен бути готовим діяти відповідно до вказівок влади та забезпечити свою безпеку.

Джерело: myvin.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *