• Ср. Лип 24th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Інформація про повітряну тривогу на Вінниччині

ВідФролова Марія

Тра 18, 2024
Інформація про повітряну тривогу на Вінниччині

На Вінниччині оголошено повітряну тривогу через загрозу застосування балістичного озброєння з Криму. Ця серйозна ситуація, повідомлена Повітряними Силами ЗС України, вимагає від нас уваги та обережності. Точний час оголошення повітряної тривоги був 14:13.

Якщо ви опинилися в зоні повітряної тривоги, будьте пильними та виконуйте всі рекомендації безпеки. Не забувайте, що ігнорування сигналів повітряної тривоги може бути небезпечним. У разі отримання сигналу відбою, негайно перебувайте в укритті та слідуйте всім вказівкам безпеки.

В результатах цієї статті наголошується на серйозній ситуації на Вінниччині, де оголошено повітряну тривогу через загрозу застосування балістичного озброєння з Криму. Будьте обережними і слідуйте всім рекомендаціям безпеки, щоб забезпечити свою особисту безпеку.

Оголошено повітряну тривогу на Вінниччині через ракетну небезпеку

На Вінниччині оголошено повітряну тривогу через загрозу застосування балістичного озброєння з Криму, повідомляють Повітряні Сили ЗС України [джерело]. Це серйозна ситуація, яка вимагає уваги та обережності.

О 14:13 оголошено відбій повітряної тривоги на Вінниччині. Проте, необхідно пам’ятати, що ігнорування сигналів повітряної тривоги може бути небезпечним. У разі отримання сигналу відбою, важливо негайно перебувати в укритті та дотримуватись всіх рекомендацій безпеки.

Висновок

Ця стаття наголошує на серйозній ситуації на Вінниччині, де оголошено повітряну тривогу через загрозу застосування балістичного озброєння з Криму. Необхідно бути обережними та слідувати всім рекомендаціям безпеки, щоб забезпечити свою особисту безпеку.

Джерело: myvin.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *