• Пт. Лип 19th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

“У нас була рекордна повітряна тривога” – Синєгубов про удари по Харківщині

ВідФролова Марія

Тра 20, 2024
“У нас була рекордна повітряна тривога” – Синєгубов про удари по Харківщині

Стаття починається з повідомлення начальника Хова Олега Синєгубова, який розповідає про тривалість повітряної тривоги на Харківщині. Зазначається, що атаки безпілотниками “шахед” призвели до пошкоджень цивільної інфраструктури, зокрема житлових будинків. Також згадуються ракетні удари “С-300” і тривалість повітряної тривоги, яка становила 16 годин 33 хвилини. Синєгубов підкреслює, що ці атаки свідчать про масову агресію ворога проти прикордонних населених пунктів, зокрема Харкова, Липцівського напрямку, Куп’янського напрямку і Вовчанського напрямку. Стаття також нагадує, що ця тривога стала найдовшою з початку війни на Харківщині.

Начальник ХОВА Олег Синєгубов у етері нацмарафону повідомив, що повітряна тривога, яка розпочалася 16 травня, на Харківщині тривала 16 годин 33 хвилини.

“Щодо міста Харкова, вночі ворог масово атакував своїми безпілотниками типу “шахед” нашу цивільну інфраструктуру. Відповідно, є пошкодження цивільних житлових багатоповерхівок. Як завжди, пошкоджені вікна та конструктив. Наразі всі наші підрозділи працюють над ліквідацією наслідків. Так само були ракетні удари типу “С-300”. Наразі ще аналізуємо всі ушкодження. Ну і, крім того, з 16 на 17 травня у нас була рекордна повітряна тривога, яка тривала 16 годин 33 хвилини. Це свідчить про те, що ворог дійсно масово атакує наші прикордонні населені пункти, саме місто Харків, ну і, звичайно, й Липцівський напрямок, і Куп’янський напрямок, і, відповідно, Вовчанський напрямок також“, – сказав Синєгубов.

Читайте також: Два Patriot для Харкова: ISW проаналізував, чи врятують вони місто

Нагадаємо, сирена повітряної тривоги в Харкові прозвучала о 08:15 16 травня, а відбій оголосили о 00:48 17 травня. За даними порталу alerts.in.ua, це була найдовша тривога на Харківщині з початку повномасштабної війни.

Джерело: objectiv.tv

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *