• Чт. Лип 18th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

У Харкові змінили підхід до оповіщення про повітряну тривогу

ВідФролова Марія

Кві 27, 2024
У Харкові змінили підхід до оповіщення про повітряну тривогу

У депутати міської ради Харкова було ухвалено рішення про вмикання сигналу повітряної тривоги тільки при безпосередній загрозі місту, а не для всієї області. Це нове рішення має полегшити роботу служб та зробити систему оповіщення більш ефективною. Згідно зі словами мера Харкова, Ігоря Терехова, цей проєкт реалізуватиметься в рамках створення єдиного муніципального ситуаційного центру, якого технічно оснастять міжнародні партнери. Це рішення є кроком до покращення безпеки міста та сприятиме ефективній роботі бізнесу.

Депутати міської ради Харкова у п’ятницю ухвалили рішення про вмикання сигналу повітряної тривоги при безпосередній загрозі місту, а не для всієї області.

Джерело: мер Харкова Ігор Терехов у Telegram

Пряма мова Терехова: “Сьогодні депутати міської ради підтримали мою ініціативу і ухвалили рішення про створення диференційованої системи оповіщення про повітряну тривогу”.

Реклама:

Деталі: За його словами, за новими правилами, сирена вмикатиметься тільки у випадку небезпеки безпосередньо для міста, а не для всієї області.

“Це не лише полегшить роботу всім службам, а й дозволить набагато ефективніше працювати нашому бізнесу”, – зазначив Терехов.

Він додав, що цей проєкт буде втілений в рамках створення єдиного муніципального ситуаційного центру, технічне оснащення якого профінансують міжнародні партнери.

ВІДЕО ДНЯ

Джерело: pravda.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *