• Нд. Лип 21st, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

У Харкові зафіксовано найтривалішу з початку війни повітряну тривогу

ВідФролова Марія

Тра 17, 2024
У Харкові зафіксовано найтривалішу з початку війни повітряну тривогу

У статті будуть розглянуті основні теми, пов’язані з ситуацією на Харківщині під час російської агресії. Перший абзац розповідає про атаки, спрямовані на Новобаварський, Немишлянський та Основ’янський райони, де пошкоджені будинки і комунікації. У другому абзаці згадується тривалість атаки та антирекорд тривалості повітряної тривоги у Харкові. Третій абзац стосується початку операції окупантів на Харківщині, причини її успіху та складностей, з якими стикаються українські захисники. Важливо зрозуміти, що це тільки вступна частина статті, а в подальшому будуть розглянуті інші аспекти ситуації.

Про це розповіла кореспондентка 24 Каналу з Харкова Анна Черненко, додавши, що Новобаварський, Немишлянський та Основ’янський райони були мішенями росіян, але ні поранених, ні жертв немає. Удари прийшлися по відкритій території, однак в житлових будинках пошкоджені двері, дахи, стіни, а на вулицях – асфальтне покриття та певні комунікації.

Дивіться також Найглибше просування ворога – 10 кілометрів: Сили оборони стабілізували ситуацію на Харківщині

Новий антирекорд

Харків переживав атаки з 23 години до 1 години ночі. Під час атаки безпілотниками лише райони, по яких били, їх чули, решті міста довелося реагувати на повідомлення з соцмереж. Однак коли по Немишлянському району був завданий удар ракетою С-300, це чув весь Харків.

Тим часом у Харкові встановили новий антирекорд – найдовша за всю війну повітряна тривога, яка тривала 16 годин і 33 хвилини. Сирени в регіоні сповістили про загрозу ще о 8:15 ранку 16 травня, а відбій пролунав лише о 00:48 17 травня. До цього антирекорд становив 13 годин.

Доволі складно жити в умовах такої довготривалої повітряної тривоги: не працюють банківські установи, адмін та соцустанови. Вчорашнє життя трохи завмерло,
– зауважила кореспондентка.

Ситуація на Харківщині: останні новини

  • Окупанти 10 травня 2024 року почали наступальну операцію на Харківщині. Такі дії не стали несподіванкою, адже про плани ворога було відомо.
  • Російським військовим вдалося перетнути кордон через брак систем ППО в українських захисників. На ситуацію на полі бою також вплинула й кількамісячна пауза в ухваленні підтримки від партнерів.
  • Президент України Володимир Зеленський наголосив, що ворог дійшов до першої лінії оборони, де нині й зупинився. Складність полягає у тому, що ця лінія розташована безпосередньо на кордоні між Росією та Україною, де будувати бетонні фортифікації небезпечно для життя.
  • Втім, Зеленський зауважив, що за час наступу росіян на півночі Харківщини найглибша точка іх просування – 10 кілометрів, а на деяких напрямках ворог зовсім не просунувся.

Джерело: 24tv.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *