• Нд. Лип 21st, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

У Харкові сталися вибухи

ВідФролова Марія

Кві 24, 2024
У Харкові сталися вибухи

У Харкові, місті на сході України, стався обстріл під час повітряної тривоги, що спричинило серію вибухів. Влада міста та місцеві Телеграм-канали повідомили про це і закликали людей бути обережними. Мера Ігора Терехова та очільника Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова також підтвердили обстріл і висловили занепокоєння. Бригадний генерал юстиції Сергій Мельник “Марсель” додав, що окупанти загрожують застосуванням КАБів (керованих авіаційних боєприпасів) і закликав мешканців переховуватися в укриттях. Раніше в Дніпрі та Запоріжжі також сталися вибухи під час повітряної тривоги. Слідкуйте за нашими каналами в Telegram та Viber, щоб отримувати оновлення щодо ситуації.

Влада повідомляє про обстріл.

Харкові під час повітряної тривоги сталися вибухи. В Харківській області від 12:31 лунають сирени. 

Про це повідомляють місцеві Телеграм-канали та влада міста.

“У Харкові було чутно вибухи. Вже кілька. Будьте обережні”, – наголосив мера Ігор Терехов. 

Своєю чергою, очільник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов заявив про обстріл армії РФ: “Харків та Харківський район: будьте обережні! Окупанти завдають ударів”.

Бригадний генерал юстиції Сергій Мельник “Марсель” інформував про загрозу застосування КАБів окупантами та просив мешканців перебувати в укриттях.

Як повідомлялося, раніше у Дніпрі пролунала серія потужних вибухів. Повітряні сили інформували про ракету в напрямку обласного центру. 

Крім того, сьогодні під час повітряної тривоги у Запоріжжі також сталися вибухи. 

Читайте також: 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело: tsn.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *