• Пт. Лип 19th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

У Харкові повітряна тривога встановила черговий рекорд

ВідФролова Марія

Лип 9, 2024
У Харкові повітряна тривога встановила черговий рекорд

Утримування здорового повітря та забезпечення безпеки громадян є невід’ємною частиною будь-якого країни. Недавні події в Харкові та його області підкреслюють важливість цього питання. Протягом тривалої доби, 12 годин та 47 хвилин, за даними системи alerts.in.ua, в Харківі та області тривала повітряна тривога. Це спричинило серйозні перешкоди для мешканців, а також породило певні питання щодо їх безпеки. Застосування таких заходів захисту населення від небезпеки є необхідним, особливо в умовах посиленої загрози. В цій статті ми розглянемо тривалість та частоту тривог у Харківській області, а також їх вплив на життя місцевих жителів.

Повітряна тривога у Харкові та області тривала добу, 12 годин та 47 хвилин, інформує система alerts.in.ua.

Повітряна тривога, яку оголосили на Харківщині о 14:27 7 липня, тривала до 03:15 9 липня. Після перерви лише у 25 хвилин її відновили. Досі найтривалішою була тривога, що продовжувалася майже добу.

Загалом у липні середня тривалість тривог у Харківській області становить 5 годин та 16 хвилин. Їх оголошували 24 рази, і за цей час ЗМІ 26 разів повідомляли про вибухи.

Ілюстрація: alerts.in.ua

Читайте також: Удар росіян по Охматдиту гармонізується з ударами по Харкову – Портников

Джерело: objectiv.tv

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *