• Нд. Лип 21st, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

У Харкові повідомляють про вибух

ВідФролова Марія

Чер 13, 2024
У Харкові повідомляють про вибух

Більшу частину території України охопила повітряна тривога, що сталося внаслідок фіксації дронів-камікадзе ворога на Харківщині. У зв’язку з цим в місті оголошена повітряна тривога, а мешканців закликають швидко пересунутися до найближчих укриттів. Військові повідомили, що російські дрони продовжують навмисно вторгатися в повітряний простір України, тому слід бути настороженими. Будьте в безпеці!

Фото: Карта повітряних тривог

Більшу частину України охопила повітряна тривога

Більшу частину території України охопила повітряна тривога. Слід пройти у найближче укриття.

У Харкові було чути вибух. В цей час в області оголошена повітряна тривога. Про це у п’ятницю, 14 червня, повідомляє Суспільне Харків.

Вибух в районі Харкова прогримів близько 00.16.

Перед тим в командуванні Повітряних сил ЗСУ інформували про фіксацію дронів-камікадзе ворога у Харківській області, які прямували курсом на північний захід в напрямку Полтавської області.

Зазначимо, що представники влади міста Харкова та області поки не коментували дані щодо вибуху, який було чути в облцентрі.

Тим часом, військові попереджають про рух російських дронів у повітряному просторі України. Вказується, що працює ППО. 

  • перша та друга групи шахедів припинили своє існування;
  • третя група знаходиться в Кіровоградській області рухається в напрямку Черкаської та Вінницької областей. нова група шахедів з ТОТ Херсонської області рухається в напрямку Миколаївщини.

Також відомо. що РФ підняла у небо стратегічну авіацію. 

“Увага! Ту-22М3 заходять в акваторію Чорного моря. Перебувайте в укриттях”, – попередажає Карта повітряних тривог/Вибухи/Ракети. 

Джерело: ua.korrespondent.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *