• Нд. Лип 21st, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

У Харкові під час тривоги пролунав вибух

ВідФролова Марія

Кві 25, 2024
У Харкові під час тривоги пролунав вибух

За останніми повідомленнями, в Харкові стався вибух, що призвів до оголошення повітряної тривоги в ряді областей України. Офіційні особи поки не надали деталей про цю ситуацію. Однак, Повітряні сили Збройних сил України зазначили про активність ворожої авіації та загрозу ураження авіаційними засобами ураження. Вибух у Харкові спричинив поширення повітряної тривоги на інші області, включаючи Сумську, Полтавську, Дніпропетровську, Кіровоградську та Запорізьку. Повітряні сили також попереджають про можливу загрозу застосування балістичного озброєння. Деталі про ситуацію ще не надані, але ця подія розбурхала країну та залишила багатьох в напрузі та очікуванні.

У Харкові повідомляють про вибух. В низці регіонів України оголосили про повітряну тривогу.

Наразі інші подробиці ситуації не розкриваються. Зокрема військове керівництво України, чи інші офіційні особи, також жодним чином не коментували це. 

О 14:56 Повітряні сили Збройних сил України (ЗСУ) попереджали про активність ворожої авіації на східному напрямку та загрозу застосування авіаційних засобів ураження для прифронтових областей. Тоді ж було оголошено повітряну тривогу у Харківській області. 

Зокрема о 15:42, після вибуху у Харкові, повітряна тривога поширилась й на інші регіони: Сумську, Полтавську, Дніпропетровську, Кіровоградську й Запорізьку області. Повітряні сили заявили про загрозу застосування балістичного озброєння.

Джерело: podrobnosti.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *