• Ср. Лип 24th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

У Харкові було чути серію вибухів

ВідФролова Марія

Лип 6, 2024
У Харкові було чути серію вибухів

Вчора вночі Харків знову потрапив під загрозу повітряної атаки ворожих дронів-камікадзе типу “Шахед”. Серія вибухів була почута в місті приблизно о 03:39. Перед цим, у Харківській області оголошено повітряну тривогу через загрозу ударів противника із застосуванням цих дронів. В командуванні Повітряних сил ЗСУ зазначали про фіксацію руху ворожих безпілотників з Запорізької області у північному напрямку. Однак, о 03:39 військові повідомили про відбій загрози ударів цих дронів по області. Раніше повідомлялося, що ворожі дрони-камікадзе були зафіксовані над Запорізькою та Дніпропетровською областями. Вчора ввечері також відбувся вибух в Одесі, який був пов’язаний з загрозою ударів від балістичних ракет. У зв’язку з цим, ППО в регіоні робило все можливе, щоб захистити населення і міста від можливих атак. І хоча ворожа атака була успішно відбита, загроза досі залишається, і мешканцям Харкова необхідно залишатися насторожі.

Зазначається, що самі вибухи могли бути поза межами Харкова.

Серію вибухів було чути в місті приблизно о 03:39.

Перед тим в Харківській області була оголошена повітряна тривога через загрозу ударів противника із застосуванням дронів-камікадзе типу “Шахед”.

Так, в командуванні Повітряних сил ЗСУ попереджали про фіксацію руху ворожих ударних безпілотників з Запорізької області у північному напрямку.

Також зазначимо, що о 03:39 військові заявили про відбій загрози ударних БПЛА по областях.

Нічна повітряна атака РФ

Раніше повідомлялося, що у ніч проти 18 червня над територією України були зафіксовані “Шахеди”, через що у кількох областях оголошували повітряну тривогу.

Ворожі дрони-камікадзе, зокрема, були над Запорізькою та Дніпропетровською областями.

Додамо, перед тим пізно ввечері у понеділок, 17 червня, під час тривоги через загрозу ворожих ударів із застосуванням балістики, вибух пролунав в Одесі. Також повідомлялося про роботу ППО у регіоні.

Джерело: rbc.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *