Зеленський запропонував дозволити змінювати територію України на референдумі

Змінювати територію України на референдумі. Таку ідею містить новий президентський законопроєкт, зареєстрований сьогодні у Верховній Раді.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Володимир Зеленський пропонує запровадити чотири види національних референдумів: про затвердження змін до Конституції, про зміну території України, щодо питань загальнодержавного значення та про втрату чинності котрогось із законів.

На референдумі про зміну території громадяни зможуть лише затвердити укладений владою держави міжнародний договір. Водночас законопроект Зеленського містить статтю, яка вказує: на референдум не можна виносити питання, спрямовані на порушення територіальної цілісності та суверенітету України.

Також законопроект дозволяє голосувати онлайн та ініціювати проведення референдуму від імені народу – за умови, якщо буде зібрано три мільйони підписів.

Нагадаємо, Верховна Рада на позачерговому засіданні, яке затягнулося аж до ночі проти 31 березня ухвалила у другому читанні та в цілому депутатський законопроєкт 2178-10, який запроваджуватиме ринок землі в Україні. Законопроєкт після розгляду всіх правок підтримали 259 нардепів. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *