Зеленський відповів на петицію про поновлення Супрун у МОЗ – її не повернуть

Президент Володимир Зеленський відповів на петицію про повернення Уляни Супрун на посаду міністра охорони здоров’я, яка набрала необхідні 25 тисяч підписів.

Він зазначив, що головою відомства вже призначили Володимира Степанова, який визначив своїми пріоритетами “боротьбу з коронавірусом та продовження медичної реформи”.

Також президент подякував учасникам петиції за активну позицію та “розуміння необхідності продовження трансформації галузі охорони здоров’я”.

Стосовно продовження медичної реформи він додав, що від 1 квітня в країні стартувала програма медичних гарантій для всіх видів медичної допомоги.

Нагадаємо, на початку квітня опублікована на сайті президента України петиція про повернення Уляни Супрун на посаду міністра охорони здоров’я України набрала понад 25 тисяч підписів. “У час, коли Україна стоїть на порозі епідемії CoVid-19, ми, як ніколи, потребуємо на посаді міністра охорони здоров’я фахівця своєї справи. Такого рівня, як колишній міністр – Уляна Супрун. Наша медицина, безумовно, була б у набагато кращому стані, якби новий уряд не блокував продовження медичної реформи, започаткованої Супрун. Цей час, на жаль, згаяно. Але зараз, в час небезпечного виклику, ми повинні вимагати у влади повернення Уляни Супрун в крісло міністра”, – йшлося у тексті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *