Зеленський розповів, про що шкодує за рік президентства

Президент України Володимир Зеленський після року на посаді зізнався, що шкодує про те, що не був одразу жорстким з чиновниками.

Про це заявив президент в інтерв'ю для фільму “Рік президента Зеленського”, який вийшов в ефір 22 квітня.

Зеленський зазначив, що з деякими людьми “нема про що говорити” і варто було бути жорсткішим.

“Я впевнений, що я витратив час на багатьох людей будучи з ними надто ліберальним. Знаходити підхід, в оточені, ззовні, з деякими чиновниками. Я впевнений, що я витратив на них свій час. Нема про що говорити – вони незмінні. Я жалію, що одразу не став більш жорсткішим”, – зазначив Зеленський.

Нагадаємо, 21 квітня в Україні відбувся другий тур виборів президента України. Ввечері того ж дня з'явилися перші результати екзит-полів. Відповідно до Національного екзит-полу та екзит-полу ТСН, перемогу здобув Володимир Зеленський. Він отримав майже 75%, тоді як чинний президент Петро Порошенко – близько 25%. 

23 квітня ЦВК оприлюднила результати обробки 100% електронних бюлетенів. Відповідно до них, Володимир Зеленський отримав більшість голосів майже у всіх регіонах України і набрав 73.22% голосів. Чинний очільник держави Петро Порошенко опинився на другому місці – за нього проголосували 24.45% виборців. 30 квітня Центральна виборча комісія офіційно оголосила результати другого туру президентських виборів та визнала Зеленського обраним президентом України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *