Зеленський розповів про найбільший страх у житті і нічні жахіття

Тривалий час президент України Володимир Зеленський не міг заснути через нічні кошмари. Йому снилося, що він не міг подолати прірву або, що він задихається.

Про це глава держави розповів кореспондентам “Української правди” під час дводенного відрядження до Хмельницького та Кам’янець-Подільського.

“Був якось тривалий період – я не міг подолати прірву. Мені потрібно було стрибнути з одного берега на інший, а там – прірва. Я весь час стрибав, і не долітав”, – розповів Зеленський про сон, який його переслідував раніше уночі.

Зеленський припускає, що всі жахіття йому сняться через те, що він спить на животі.

“І часто бувало уві сні задихався (снилося таке – ред.). Уві сні було багато різних ситуацій, в яких ти захлинаєшся, тонеш і так далі. Просто я сплю на животі (посміхається – ред.). Я на спині не сплю. Так вийшло… Дружина каже, що хроплю”, – додав президент.

Із найбільших страхів у президента – переживання за дітей.

“… боюся дуже за дітей. Прям … Прям на такому рівні. Вважаю, не зовсім нормальному. Вважаю, є перебір”, – сказав президент.

Нагадаємо, раніше глава держави Володимир Зеленський розповів, що він посперечався із дружиною Оленою та донькою Олександрою, хто з них швидше схудне на п’ять кілограм. Нині у їхньому сімейному челенджі зі схуднення перемагає 15-річна донька.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *