"Відмінна профпідготовка, високий рівень освіти": Зеленський представив голову Служби зовнішньої розвідки

Президент Володимир Зеленський представив колективу Служби зовнішньої розвідки України новопризначеного голову – Валерія Кондратюка.

Про це повідомили в Офісі президента України.

“Відмінна професійна підготовка, високий рівень освіти, значний управлінський досвід, набутий за час роботи на керівних посадах у воєнній розвідці, органах безпеки, на дипломатичній службі та в інших державних органах, дозволяють Валерію Віталійовичу Кондратюку успішно виконувати весь спектр відповідальних завдань для нашої країни”, – сказав Зеленський та вручив йому службове посвідчення.

Також президент висловив переконання, що під керівництвом Кондратюка СЗР посилить свою спроможність захищати національні інтереси в умовах гібридної війни проти України.

За словами Кондратюка, пріоритетами в його діяльності на посаді голови Служби зовнішньої розвідки є зміцнення агентурного апарату, покращення роботи інформаційно-аналітичних підрозділів, розвиток кібер- та технічної розвідки, вдосконалення матеріально-технічної бази, соціальний захист працівників служби та членів їхніх сімей.

Нагадаємо, нового керівника Служби зовнішньої розвідки було призначено 5 червня. До цього Кондратюк обіймав посаду заступника глави Адміністрації президента України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *