"Велика честь": Саакашвілі підтвердив, що отримав пропозицію від Зеленського увійти в уряд України

Колишній президент Грузії та ексочільник Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі підтвердив, що отримав пропозицію від президента України Володимира Зеленського стати віцепрем’єром з питань реформ. Про це політик пише у своєму фейсбуці.

“Для мене велика честь отримати від президента Зеленського пропозицію стати віцепрем’єром уряду України з питань реформ. У мене також була дуже змістовна і корисна розмова з прем’єр-міністром Шмигалем, протягом якої ми детально обговорили всі питання, пов’язані з моєю можливою роботою в уряді”, – зазначив Саакашвілі.

Політик зауважив, що пов’язує з командою Зеленського великі надії для України і готовий працювати у непростий час, коли на країну чекає дуже складний період.

“Я представлю в Верховній раді свої пропозиції щодо необхідних змін як частину урядової програми уряду Шмигаля з конкретними напрацюваннями, які з’явилися у мене як поза межами України, так і в період моєї роботи в Україні, ґрунтуючись як на позитивному, так і на негативному досвіді”, – наголосив Саакашвілі.Раніше у “Слузі народу” повідомили ТСН.ua, що лідера українського “Руху нових сил” Михеіла Саакашвілі можуть призначити віцепрем’єром із питань реформ. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *