Уряд призначив в.о. міністра енергетики — нардеп звинуватив Шмигаля у роботі на Ахметова

На засіданні Кабінету міністрів України Ольгу Буславець призначили тимчасовою виконувачкою обов’язків міністра енергетики та захисту довкілля. Про це йдеться на сайті Кабміну.

“Нині ми переживаємо одну з найбільш криз за всю історію України і криза в енергетичній галузі є невід’ємною її складовою. Цілком очевидно – термінове вирішення системних проблем в енергетиці є питанням національної безпеки і я усвідомлюю ключову роль посади міністра у такий час. Протягом тижня буде сформовано перелік заходів, яких потребує енергетика, як невідкладних. Ці заходи будуть спрямовані на технічне, паливне та економічне збалансування сектору енергетики”, – заявила в.о. міністра енергетики та захисту довкілля.

Своєю чергою у провладній фракції “Слуга народу” звинуватили прем’єр-міністра Шмигаля у роботі на олігарха Ріната Ахметова. За словами народного депутата Олександра Дубінського на засіданні з фракцією кандидатуру Буславець не обговорювали і не голосували в Раді.Ольга Буславець раніше обіймала посаду генерального директора директорату енергетичних ринків Міністерства енергетики та вугільної промисловості. Її кандидатуру на посаду подав прем’єр-міністр Денис Шмигаль. 

Однак під час позачергового засідання Верховної Ради 30 березня питання про призначення Ольги Буславець на посаду міністра енергетики зняли з розгляду. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *