У "Слузі народу" розповіли, коли відбудеться наступне засідання Ради

Наступне позачергове засідання Верховної Ради України може відбутися вже у п’ятницю, 24 квітня.

Про це у коментарі “Укрінформу” розповіла заступниця голови фракції “Слуги народу” Євгенія Кравчук.

“Завтра (22 квітня – ред.) засідання точно не буде. Розглядаємо четвер або п‘ятницю, найбільш імовірно – у п’ятницю”, – сказала вона.

Водночас Кравчук зазначила, що цього тижня парламент не розглядатиме законопроєкт про неповернення банків колишнім власникам.

“Цього тижня – ні. Потрібно відхилити постанови про скасування законопроєкту зі змінами до регламенту”, – зазначила депутатка.

Нагадаємо, під час позачергового засідання 30 березня Верховна Рада України ухвалила у першому читанні законопроєкт, який унеможливлює повернення виведених з ринку банків колишнім власникам. Передбачається, що власники та колишні власники банків, які були виведені з ринку, можуть претендувати на відшкодування збитків у грошовій формі, якщо їхні інтереси під час виведення були порушені. Водночас грошова компенсація є єдиним можливим способом захисту інтересів таких власників, а можливе визнання судом незаконним рішення про виведення банку з ринку не передбачає скасування такого рішення.

До другого читання депутати подали рекордні 16 тисяч поправок до законопроєкту. 6 тисяч поправок подав виключений зі “Слуги народу” нардеп Антон Поляков. Майже 2 тисячі поправок вніс очільник групи “За майбутнє” Віктор Бондар, майже 1800 поправок подав депутат від “Слуги народу” Дмитро Чорний та ще по 1600 поправок – нардепи від “Слуги народу” Ольга Василевська-Смаглюк та Олег Дунда.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *