Тимошенко пояснила, звідки взяла щойно задекларованих майже 150 мільйонів гривень

Лідерка ВО “Батьківщина”, нардепка Юлія Тимошенко підтвердила, що отримала грошову компенсацію майже 150 мільйонів гривень (понад 5,5 млн доларів) за “політичні репресії  2011-2014″ років”.

Про це вона написала 4 травня на своїй сторінці у Facebook.

За словами Тимошенко, гроші вона отримала від резидента США на стадії досудового врегулювання, але інші подробиці розкривати відмовилась пославшись на законодавче регулювання у США щодо юридичних обмежень у справі.

“Це (прим. компенсація) свідчить про те, що Сполучені Штати – по-справжньому правова держава, і права людини для них не порожній звук, а справжня цінність. Чого не скажеш сьогодні про Україну. Мені вдалося добитися справедливості в цій справі, і це ще один доказ того, що в’язниця в 2011-2014 роках була політичною розправою наді мною”, – пише Тимошенко.

Нагадаємо, Тимошенко внесла зміни до матеріального становища та додатково задекларувала майже 150 мільйонів гривень (понад 5,5 млн доларів). Як джерело грошей вказана юридична компанія з Техасу Reid, Collins, Tsai LLP. У 2019 році дохід від цієї ж компанії Reid, Collins, Tsai LLP декларував депутат від партії Тимошенко Сергій Власенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *