"Торкнувся руки" депутатки і вибачився: нардеп зі "Слуги народу" перепросив за інцидент зі штовханиною

Народний депутат від “Слуги народу” Андрій Мотовиловець попросив вибачення у представниці “Європейської солідарності” Марії Іонової за те, що під час штовханини 3 липня “торкнувся її руки”. Хоча нардепка не була присутня на засіданні, замість неї вибачення прийняла співголова фракції Ірина Геращенко.

Свої вибачення Мотовиловець приніс під час засідання Верховної Ради 13 липня. 

“У п'ятницю сталася прикра подія – під трибуною була штовханина, і я прошу вибачення у Марії Миколаївни Іонової за те, що торкнувся вашої руки. Прошу мені вибачити”, – заявив Мотовиловець.

Нардеп також зазначив, що трибуну Ради часто використовують для політичного тиску і образ, але він не хоче бути одним з таких політиків. “Наше завдання – ухвалювати закони, писати їх і працювати. Прошу прийняти мої вибачення”, – сказав він.

На слова Мотовиловця відреагувала співголова фракції партії “Європейська солідарність” Ірина Геращенко, зазначивши, що Марія Іонова перебуває у відрядженні, але слухає трансляцію засідання.

“Вона (Марія Іонова – ред.) і наша політична сила приймають ці вибачення. Ми вважаємо, що це зараз хороший приклад, коли молоді політики вчаться (і набираються – ред.) досвіду, тому що за певні випадки краще вибачитися, поставити крапку і разом рухатися далі в розбудові парламентаризму, гендерної рівності і працювати на країну”, – зазначила Геращенко.

Нагадаємо, 3 липня під час розгляду законопроєкту про вступ без ЗНО для абітурієнтів з тимчасово окупованих територій між депутатами “ЄС” та “Слуги народу” стався конфлікт. Пізніше в “Євросолідарності” повідомили, що Мотовиловець підняв руку на Іонову і закликали його попросити вибачення. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *