"Слуга народу" впевнено лідирує у рейтингу, на друге місце вирвалась партія Порошенка – опитування

Партія “Слуга народу” продовжує тримати лідерство у рейтингу на майбутні парламентські вибори із результатом у 38,1% серед тих, хто визначився і готовий брати участь у виборах.

Про це йдеться в опитуванні групи “Рейтинг” за 10-12 квітня 2020 року.

На другому місці опинилися партія п’ятого президента Петра Порошенка “Європейська солідарність” – за неї готові проголосувати 15,4% опитаних. Першу трійку замикає “Опозиційна платформа – За життя” із результатом у 14,1% голосів. Останньою до парламенту має змогу зайти партія “Батьківщина” (9,1%).

Усі інші партії не долають 5-% бар’єр, як і парламентська партія “Голос”. Вона має лише 3% підтримки. Усі інші партії не набирають і трьох відсотків.

Аудиторія: населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Метод опитування: CATI (computer-assisted telephone interviews -телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибіркова сукупність:  2000 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,2%.

Нагадаємо, у “Слузі народу” допускають, що деякі чинні мери українських міст можуть балотуватися від їхньої партії на майбутніх місцевих виборах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *