"Слуга народу" планує до виборів розглянути законопроєкт, що розділяє повноваження мера Києва і глави КМДА

У фракції “Слуга народу” працюють над тим, щоб почати розгляд законопроєкту “Про столицю” до місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня.

Про це сьогодні, 20 вересня, заявив голова партії Олександр Корнієнко на міській партійній конференції, повідомляє Інтерфакс-Україна.

“Ми працюємо над законопроєктом “Про столицю”, працюємо над тим, щоб він якомога швидше потрапив до порядку денного сесії Верховної Ради, він є зараз на порядку денному четвертої сесії ВР. Ми працюємо зараз з колегами з інших фракцій, з керівництвом фракції, щоб ми могли до виборів спробувати почати його розглядати і подарувати киянам ту систему управління містом, а закон про Київ  – це про управління містом, про результати – чисті, освітлені вулиці, відсутність хаотичної забудови тощо”, – сказав Корнієнко

Зазначимо, що Верховна Рада в першому читанні ухвалила законопроєкт № 2143−3 “Про столицю України – місто-герой Київ” в жовтні 2019 року. У липні цьогоріч профільний комітет рекомендував парламенту ухвалити документ у другому читанні. Він розділяє повноваження мера Києва і голови КМДА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *