Рейтинг президента Зеленського знижується – КМІС

Якби вибори президента відбулися наприкінці квітня, то нинішнього главу держави Володимира Зеленського підтримали б  42,6% українців.

Про це свідчить опитування КМІС. 

Крім того, 14,9% підтримали б Петра Порошенка, 12,2% проголосували б за Юрія Бойка, 9,7% – за Юлію Тимошенко, 6,4% – за Ігоря Смешка, 4,3% – за Анатолія Гриценка, 3,5% – за Олега Ляшка, 1,8% – за Святослава Вакарчука, 0,8% – за Олександра Вілкула.

Якби вибори до Верховної Ради України відбувалися в кінці квітня, якщо розрахувати відсотки за відношенням до тих, хто визначився, то 32,6%  українців проголосували б за партію “Слуга народу”. До парламенту також увійшли б партія “Опозиційна платформа – За Життя”, яку б підтримали 15,8% осіб. За партію “Європейська Солідарність” проголосували б 15,2% осіб, а за “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” – 12%.

До слова, опитування проводилося від 17 до 25 квітня 2020 року методом CATI. Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше). Проведено 4024 інтерв'ю.

Раніше повідомлялося, що у лютому позитивно до президента Володимира Зеленського ставляться 47% опитаних. Показник підтримки українського лідера знизився на 13% порівняно із груднем. Тоді позитивно до Зеленського ставилися 60%. Тим часом частка тих, хто ставиться до нього негативно, зросла на 10 відсоткових пунктів – до 24% (було 14%).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *