Рада одразу після початку позачергового засідання пішла на перерву

Верховна Рада у четвер, 16 квітня, розпочала позачергове засідання і одразу пішла на перерву.

Про відповідне рішення оголосив спікер парламенту Дмитро Разумков.

“Надійшла заява від двох фракцій про перерву на 30 хвилин для збору голів фракцій і проведення наради з керівництвом парламенту”, – заявив він.

За словами Разумкова, зустріч проводиться в його кабінеті.

Нагадаємо, під час позачергового засідання 30 березня Верховна Рада України ухвалила у першому читанні законопроєкт, який унеможливлює повернення виведених з ринку банків колишнім власникам. Передбачається, що власники та колишні власники банків, які були виведені з ринку, можуть претендувати на відшкодування збитків у грошовій формі, якщо їхні інтереси під час виведення були порушені. Водночас грошова компенсація є єдиним можливим способом захисту інтересів таких власників, а можливе визнання судом незаконним рішення про виведення банку з ринку не передбачає скасування такого рішення.

До другого читання депутати подали рекордні 16 тисяч поправок до законопроєкту. 6 тисяч поправок подав виключений зі “Слуги народу” нардеп Антон Поляков. Майже 2 тисячі поправок вніс очільник групи “За майбутнє” Віктор Бондар, майже 1800 поправок подав депутат від “Слуги народу” Дмитро Чорний та ще по 1600 поправок – нардепи від “Слуги народу” Ольга Василевська-Смаглюк та Олег Дунда. Розгляд за регламентом усіх поправок може затягнутися на місяці, а тому в Раді вже зареєстрували законопроєкт, який може прискорити ухвалення документу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *