"Правоохоронний хаос": Зеленський хоче скоротити кількість органів до трьох

В Україні відбудеться перезавантаження правоохоронної системи і скорочення кількості правоохоронних органів.

Про це заявив президент Володимир Зеленський в інтерв'ю для фільму “Рік президента Зеленського”.

“Я досі не розумію, навіщо нам стільки правоохоронних органів. Це значить, що у нас це зроблено було для розмиття відповідальності. Тому що коли ми разом всі збираємось, кожний керівник того чи іншого правоохоронного органу, і ти запитуєш: “Дивись, у нас там бурштин крадуть. Заведена кримінальна справа?” Він каже: “Ні.” – “Чому?” – “Не моя підслідність”. – “А чия підслідність?” – “Твоя”. – “Але ж я не можу, підозру виписує той, але ми знайшли винних”. Ще через тиждень: “Виписав підозру?” – “Виписав”. – “І що, вручив?” – “Не вручив. Мені суд заборонив”, – розповів він.

За словами Зеленського, через це в країні спостерігається хаос.

“Хаос. Правоохоронний хаос. Тому коли ми перезавантажимо всі правоохоронні органи, я впевнений, що держава прийде до того, що кількість цих правоохоронних відповідальностей скоротилася в країні. Щоби ти знав, що перед тобою сидять три людини і вони несуть повну відповідальність за криміногенну ситуацію, що всі хабарники, авторитети, бандити сядуть у в'язницю”, – пояснив президент.

Нагадаємо, раніше Зеленський заявив, що хоче повністю перезавантажити судову систему в Україні. “Вона працює професійно, та в інший бік”, – вважає глава держави.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *