Нардепка Верещук повідомила, чи братиме участь у праймеріз "Слуги народу" на мера Києва

Народна депутатка від фракції “Слуга народу” Ірина Верещук візьме участь у внутрішньопартійних праймеріз для визначення кандидатів, які змагатимуться за крісло мера Києва. Вона вже подала свою кандидатуру.

Про це політикиня заявила 9 червня ефірі одного із телеканалів, передає Інтерфакс-Україна.

За словами нардепки, це питання вона не обговорювала з президентом Володимиром Зеленським, адже праймеріз – це питання відкрите. Верещук наголосила, що у неї є “певна підстава подати свою кандидатуру”.

“Я подала свою кандидатуру, коли почула про те, що розглядаються різні кандидатури. На це є право і можливість. У мене певна підстава подати свою кандидатуру: розбираюся в цьому, жила багато років у цьому, знаю і вмію. Тож чом би тоді не подати своє бачення того, що можна зробити на місцевих виборах Києва?”, – сказала Верещук.

Нагадаємо, що раніше народні депутати від “Слуги народу” Олександр Дубінський, Олександр Качура, Микола Тищенко і Олександр Ткаченко (до призначення на очільником Мінкультури) заявили, що візьмуть участь у партійних праймеріз для визначення кандидатів, які змагатимуться за пост мера Києва. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *