Ми лише почали перезавантаження: Зеленський пояснив, чому так складно звільняти чиновників

Президент Володимир Зеленський поскаржився на те, що в Україні дуже складно звільняти чиновників.

Про це він сказав у фільмі “Рік президента Зеленського”.

“Зараз у нас в країні чиновник заробляє максимум 47 тисяч гривень, а були мільйони. Це ми змінили. Це теж було складно, бо всі зміни в Україні у нас робляться через закон”, – сказав він.

“А ти бачиш, що відбувається у Верховній Раді, коли якийсь закон пропонує “Слуга народу”, президент чи уряд. Тисячі правок. Це просто, щоб загальмувати процес”, – пояснив Зеленський.

Він наголосив, що не можливо просто змінити керівника державного підприємства. “Тому що є наглядова рада. Наглядова рада обирає. Вони обирають якогось керівника, який брав хабарі. Ми хочемо його звільнити, ми його звільняємо, починається конкурс. Це все зроблено не для того, аби через конкурс обрати чесну людину, а для того, аби людину не можна було звільнити, коли нічого не робить, коли має нести кримінальну відповідальність коли вона бере хабарі. Конкурс оцінює знову комісія, в яку знову входять ті люди, яких ті чи інші політичні сили колись поставили”, – поскаржився президент.

Тому, за його словами, владу в країні лише почали перезавантажувати. Водночас Зеленський зазначив, що лише після перезавантаження очільників державних підприємств та наглядових рад країна зможе “вилізти з прірви”.

Також він заявив, що в Україні потрібно повністю перезавантажити судову систему. На думку президента, українська судова система працює несправедливо, і це потрібно виправити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *