Єрмак взяв собі у радники колишнього міністра фінансів Уманського

Очільник Офісу президента Андрій Єрмак взяв собі у радники колишнього міністра фінансів Ігоря Уманського для того, щоб він продовжив досліджувати можливі корупційні схеми на митниці та у податковій.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

“Команда Володимира Зеленського налаштована на жорстку боротьбу з корупцією. І мене надзвичайно обурила інформація про корупційні схеми на митниці та у податковій, які озвучив ексміністр фінансів Ігор Уманський. Тому я запропонував йому механізм, який допоможе винищити ці схеми. Він може цим займатися у статусі мого офіційного радника із доступом до інформації державних органів”, – повідомив Єрмак.

За його словами, для координації цієї роботи буде створено міжвідомчу групу, у якій також будуть представники правоохоронних органів. Буде створена і аналітична група, до якої планують залучити міжнародних експертів та аудиторів.

“Вони мають уважно дослідити усі процеси на митниці і податковій та знайти всі схеми. В результаті ми плануємо отримати від них суттєву аналітику і пакет пропозицій, як ці схеми закрити раз і назавжди. А суспільство, нарешті, повинно відкрито отримати відповіді на всі неприємні запитання про корупцію у цих державних органах”, – зазначив голова ОП.

Нагадаємо, колишній міністр фінансів Ігор Уманський заявив, що його відправили у відставку через спроби звільнити голів Державної митної служби Макса Нефьодова та Державної податкової служби Сергія Верланова. За його словами, через схеми із “скручуванням” ПДВ державний бюджет недоотримує 5 мільярдів гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *