Єрмак прокоментував інформацію про можливе звільнення керівників Нацбанку та НАБУ

В Офісі президента не ведуть перемовин щодо зміни голови правління Нацбанку Якова Смолія та директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника.

Про це під час онлайн-дискусії “Пандемія, реформа, війна і мир: погляд з Українського Білого Дому”, організованої Atlantic Council, запевнив керівник Офісу президента Андрій Єрмак, пише “Інтерфакс-Україна”.

“З боку Офісу президента жодних ініціатив з цього приводу (звільнення Ситника) не було. Нам багато задавали питань про це минулого тижня. Знаю, що були якісь розмови і консультації, навіть починався збір підписів у парламенті. Але поки що мені не відомо, щоб будь-який законопроєкт з цього приводу був внесений до порядку денного парламенту”, – сказав Єрмак.

Він наголосив, що Офіс президента завжди підтримує незалежність НАБУ.

“Дуже багато очікувань, надій, і вважаю, що цей орган працюватиме ще більш ефективно. Це дуже важливий орган”, – зазначив Єрмак.

Керівник ОП запевнив, що йому невідомо про будь-які консультації щодо зміни керівництва Нацбанку.

“Наразі я можу сказати, що навіть про консультації з цього приводу ми не знали і не чули. Безумовно, я можу говорити лише про Офіс президента. Є парламент України, знаю, що періодично вони запрошують керівництво Національного банку, ставлять їм запитання і проводять якісь консультації, бесіди. Не чув про те, щоб вони ухвалювали якесь рішення про незадовільну роботу Нацбанку”, – сказав Єрмак.

Він наголосив, що Верховна Рада і Кабінет міністрів є окремими гілками влади, тому він може говорити лише про Офіс президента.

Нагадаємо, раніше петиція про звільнення самого Єрмака на сайті ОП набрала необхідну кількість голосів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *