Депутат Дубинський назвав радника Криклія "дуже відомою" в корупційних колах особою

На своєму сайті він опублікував матеріал, в якому наводить докази причетності радника міністра до корупції.

“Андрій Батищев, при тому що сьогодні знаходиться не на слуху, дуже відома особа. Саме він входив в коло осіб, наближених до Анатолія Матіоса, екс-військового прокурора України і офіцера діючого резерву органів СБ України та його дружини Ірини Барах. Для цієї “компанії” він тривалий час виступав “фунтом” в ряді підприємств”, – стверджує Дубинський.За його словами, Батищев в 2008 році разом з Матіосом брали участь в схемі по розкраданню землі. Крім того, вони спробували віджати 44 га землі, розташованих на території Мархалевської сільської ради Васильківського району Київської області.

“УВБ СБУ порушило кримінальну справу №6345/2-41 щодо протиправних дій Матіоса і пов’язаних з ним осіб. Але в подальшому, при втручанні невідомих покровителів, кримінальна справа була закрита. У 2015 році справі хотіли дати друге життя (кримінальна провадження №22015000000000003 від 05.01.2015 року), але також безрезультатно”, – каже Дубинський.

Також він заявив, що коли Батищев був главою “Укравтодору”, при ньому була налагоджена система відкатів: з кожного підряду бралося 12,5%.
Нагадаємо, раніше Олександр Дубинський стверджував, що міністр інфраструктури Владислав Криклій створив корупційну схему, яка ставить під сумнів реалізацію програми реконструкції доріг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *