Байден продовжує випереджати Трампа у передвиборчому рейтингу – опитування NPR

За кандидата в президенти США від Демократичної партії Джо Байдена готові проголосувати 52% виборців, а за чинного президента СЩА, республіканця Дональда Трампа – 43%. 

Про це свідчать результати опитування, проведеного американськю мережею радіостанцій NPR. 

Якщо враховувати голоса за кандидатів від так званих третіх партій, Байден та Трамп втрачатимуть певний відсоток зареєстрованих виборців. Однак, попри це, Байден залишається попереду з 49% відсотками, порівняно з 41% відсотком Трампа. 

Згідно з опитуванням, Байден має більшу підтримку серед білошкірого електорату, особливо з вищою освітою. Якщо за результатами екзит-полів 2016 року, Трамп переміг у цій групі з 48% проти 45%, які мала ексдержсекретарка Гілларі Клінтон, то, за результатами опитування NPR, Байден впевнено лідирує з 66% проти 33% Трампа. 

Однак найвразливішим місцем кандидата від демократів є недостатня підтримка темношкірих виборців, яка нині є меншою, ніж вона була у Гілларі Клінтон на виборах 2016 року. Найбільшу проблему, згідно з опитуванням, для Байдена становлять латиноамериканці, які відіграють важливу роль в таких штатах, як Флорида – один із ключових для колегії виборців. Зазначимо, що саме колегія виборців має право останнього слова у питанні волевиявлення американців. 

Читайте також:

Вибори президента США: Блумберг витратить 100 мільйонів доларів на кампанію Байдена.
Вибори президента США: до команди Байдена приєднався екскандидат Буттіджич.
Байден надасть Україні смертельну зброю, якщо переможе на виборах президента США 2020
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *