• Пт. Лип 19th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

У Вінниці зафіксували новий температурний рекорд – такого не було більше десятиліття

ВідФролова Марія

Чер 5, 2024
У Вінниці зафіксували новий температурний рекорд – такого не було більше десятиліття

Учорашній день для вінничан запам’ятався сильною зливою та вітром, проте, незважаючи на це, 4 травня Вінниця встигла поставити новий температурний рекорд, який перевершив показник за 2012 рік. Тоді стопчики термометрів досягли позначки +29,4 градуси за Цельсієм. Учора ж це був аж 31 градус. Про це повідомили на сторінці Вінницького обласного центру з гідрометеорології.

«У Вінниці зафіксували черговий температурний рекорд. 4 червня максимальна температура повітря у вінниці досягла 31,0°C. Попереднє рекордне значення цього дня спостерігалось у 2012 роц»і, – йдеться у повідомленні.

Учорашній рекорд температури в Вінниці є ще одним підтвердженням того, що планета поступово нагрівається. За останні кілька десятиліть спостерігається тенденція до зростання середньорічної температури на Землі, а це може мати подальші негативні наслідки для клімату та екосистем.

Зафіксований рекорд може бути пов’язаний зі змінами у кліматі, зокрема з глобальним потеплінням. Підвищення температури повітря може бути наслідком збільшення викидів парникових газів, таких як діоксид вуглецю, у атмосферу. Це, в свою чергу, може бути результатом людської діяльності, включаючи використання вугілля та нафти як джерел енергії.

Нагрівання клімату може мати значний вплив на середовище та людське здоров’я. Зміни в температурі можуть призвести до зсувів у розподілі рослин та тварин, а також спричинити зменшення або зникнення деяких видів. Висока температура також може сприяти поширенню хвороб, передачі вірусів та збільшити ризик стихійних лих.

Попередній рекорд температури в Вінниці зафіксований у 2012 році, що ще раз підкреслює поступове зігрівання клімату. Якщо такі температурні рекорди продовжуються, то можна очікувати подальше збільшення середньорічної температури і подальше зміну клімату.

У майбутньому нам потрібно вживати кардинальних заходів, щоб змінити наше ставлення до навколишнього середовища та скоротити викиди парникових газів. Це може включати збільшення використання альтернативних джерел енергії, енергоефективних технологій та зменшення споживання ресурсів. Тільки тоді ми зможемо зупинити негативні наслідки глобального зігрівання і зберегти майбутнє нашої планети.

Джерело: myvin.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *